Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epizody 5-6

26. 11. 2008
5. sezóna

 

501 - Enemies
Český název:
Nepřátelé

Podrobný popis

54321
...SG-1 s Jacobem se nachází v naprosto nezmapovaném Vesmíru. Chvíli po vystoupení z hyperprostoru se objeví Apophisova loď. Té se ale za několik okamžiků zmocní Replikátoři. SG-1 se se svou lodí vrací k Apophisovi, ale nikdo není na palubě, pouze Replikátoři. SG-1 vezmě krystaly na zprovoznění hypermotoru. Apophis s Teal'cem, kterému vymyzal paměť se dostaně na loď SG-1. Replikátoři se zmocní lodě SG-1 a upraví motory tak, aby byly 800x rychlejší. Po návratu do naší galaxie zničí SG-1 motory a Replikátoři s lodí a Apophisem narazí do Delmaku. Celá SG-1 s Jacobem se vpořádku vrátí domů.

 

502 - Threshold
Český název:
Na prahu smrti

Podrobný popis

54321
Teal\'ca se nepodaří přesvědčit o tom, že Apophis je mrtvý. Pozvou si Bra'taca, aby ho přesvědčil. Ten mu sebere symbionta a podrobí o obřadu M'al Sharran. Teal'ca se nakonec podaří přesvědčit, že Apophis je mrtvý, ale byl na pokraji smrti. Díky dr. Fraiserové se ho podařilo zachránit a Teal'c se vrátil zpět do týmu SG-1.

 

503 - Ascension
Český název:
Povznesení

Podrobný popis

54321
SG-1 přijde na planetu, kde je vše totálně zničeno, kromě jedné velmi vyspělé technologie. Sam omdlí, a je jí nařízena dovolená. Další SG tým se pokouší technologii zprovoznit. Sam navštíví povznesený Antik, který se později udělá zase člověkem a zkamarádí se s ní. Ten chce testu děla (technologie, která jako jediná zůstala celá) zabránit a v domě Sam si udělá minibránu, kterou projde na zničenou planetu a zabrání testu a znova se povznese.

 

504 - The Fift Man
Český název:
Pátý člen

Podrobný popis

54321
SG-1 s poručíkem Tylerem je pod palbou skupiny Jaffů. Jack s Tylerem jsou odříznuti od brány a zbytek SG-1 se na rozkaz Jacka vrací na Zem. Tam zjišťují, že žádný Tyler neexistuje. Tyler mezitím Jackovi řekně, kdo ve skutečnosti je. Že je mimozemšťan, který utíká před goa'uldy. V SGC dojdou ke stejnému závěru a vydávají se zachránit Jacka.

 

505 - Red Sky
Český název:
Rudé nebe

Podrobný popis

54321
SG-1 přijde na planetu, kde za několik minut po jejich příchodu místní slunce zčervená a tím by do několika měsícu zahubilo vše živé. Sam si myslí, že to je částečně jejich chyba. Jack místním lidem, kteří uctívají boha Freye (Asgard), nabízí, aby přesídlili na jinou planetu. Oni ale nechtějí. Nakonec požádají Asgardy o pomoc, ale ti nemůžou, protože by porušili mírovou smlouvu mezi Goa'uldy a Asgardy. Sam přijde na jiné řešení, které ale nevyjde, ovšem Asgardi tím měli možnost neoficiálně pomoct.

 

506 - Rite of Passage
Český název:
Zasvěcení

Podrobný popis

54321
Cassandra při svých narozeninách omdlí a po probuzení začíná mít nadpřirozené schopnosti. Sam si myslí, že jde o vytvoření Hok'tara (vyspělého člověka), kterého se pokoušela vytvořit Nirrti. Nirrti je zajata a donucena Cassandru vyléčit a za odměnu je propuštěna.

 

507 - Beast of Burden
Český název:
Domácí zvířata

Podrobný popis

54321
Chaka (Unas), který unesl Daniela a pak se s ním zkamarádil, byl zajat lidmi z jiné planety, kteří unase využívaly jako sluhy. SG-1 se vydává na jejich planetu, ale Jack a Daniel jsou zajati, protože chtěli ukrást Chaku. Sam a Teal'c připraví osvobození, což se pdoaří a Daniel sebou vezmě Chaku, který sebou vezme ještě další unase. Nakonec se dostanou k bráně, ale Chaka chce osvobodit další unase a vrátí se do vesnice.

 

508 - The Tomb
Český název:
V hrobce

Podrobný popis

54321
SG-1 najde zikurat, do kterého se udajně dostal ruský tým, když měl v provozu hvězdnou bránu. Tým tam zůstal uvězněný a zvíře, které mělo v sobě goa'uldího symbionta je všechny sežralo. Když SG-1 a další ruský tým přišli do zikuratu, východ se uzavřel, protože ruský voják spustil past. Daniel našel východ ze zikuratu a všichni, kteří přežili (SG-1 a ruská členka) se dostali ven ze zikuratu a vrátili se zpět do SGC.

 

509 - Between two Fires
Český název:
Mezi dvěma ohni

Podrobný popis

54321
Omoc zemřel a celá SG-1 je pozvána na jeho pohřeb. Omoc ovšem něco tušil a upozornil Narima. Ten varoval SG-1. Kancléřka Travell nabídne lidem tollánský iontový kanón. Sam ale zjistí, že jeden iontový kanón nestačí a zažádají jich o 38. Tolláni jim vyhoví. Za kanóny ny výměnu žádají trinium. Jack a Teal'c zjistí, že trinium využívají k vyrábění bomb, které projdou jakoukoliv pevnou hmotou. Zjistí také, že Tolláni se spojili s goa'uldem Tanithem, který chce zničit Zemi. Všemu se naštěstí podaří zabránit, ale Tolláni jsou nejspíš vyhlazeni goa'uldy.

 

510 - 2001
Český název:
Rok 2001

Podrobný popis

54321
SG-1 narazí na rasu Voliánů, kteří je seznámí s Asheny, kteří jsou ochotni podělit se se všemi vyspělými technologiemi. Daniel nalezne ale podzemní město, kde najde staré noviny. Podle překladů zjistí, že Ashenská vakcína způsobuje něco, co nedokáže přeložit. Sami předá papír s nápisem Ashenům, aby jej přeložili. Asheni přeloží, že je to sterilita a tím Sam ukončí vztahy mezi Asheny a Zemí.

 

511 - Desperate Measures
Český název:
Zoufalé řešení

Podrobný popis

54321
Sam je unesena a převezena do nemocničního zařízení, které již není v provozu. Jack zjistí, že Mayborn poskytl firmě Zetatron symbionta, protože Aidrian Conrad byl postižený nevyléčitelnou nemocí. Mohl jej vyléčit pouze symbiont. Implantovali mu symbionta, ovšem ten pak utekl. Jack byl postřelen a Sam osvobozena. Maybourne ovšem zase zmizel.

 

512 - Wormhole X-treme!
Český název:
Seriál Červí díra

Podrobný popis

54321
Natáčí se nový serál Červí díra, který vychází z programu Hvězdné brány. Tvůrcem seriálu je Martin Loyd. Jack je poslán k natáčení, aby zjistil vše o Martinu Loydovi a o blížící se vesmírné lodi. Nakonec loď přiletí na Zem, zrovna když se natáčí a zbylí mimozemšťané, kteří přiletěli s Martinem odlétají. Kamera celou loď natočila a poté byla použita v seriálu.

 

513 - Proving Ground
Český název:
Zkouška ohněm

Podrobný popis

54321
SG-1 testuje nový tým. Jack je všechny chce právě nechat propadnout. Po poslední zkoušce je Jack informován o tom, že SGC napadli mimozemšťani. Nový tým s Jackem se vydává do SGC, aby jej osvobodili. Jenže to celé je zkouška, která má prověřit nový tým. Nový tým zprvu nic netuší, ale nakonec je jim vše prozrazeno a nový tým je přijat do SGC, kde bude rozdělen do jednotlivých SG týmů.

 

514 - 48 hours
Český název:
48 hodin

Podrobný popis

54321
SG-1 se vrací z planety, kde na ně právě útočí Tanith. SG-1 kromě Teal'ca se vrátí v pořádku na Zem, ale Teal'c zůstal uvězněný v bráně. Hammond na radu Sam nechá bránu vyřadit, protože Teal'cův energetický otist zůstal v pozemské bráně. Jack a Maybourne se vydávají zjistit způsob, jak Teal'ca dostat z brány. To se jim nakonec podaří.

 

515 - Summit
Český název:
Schůzka na nejvyšší úrovni

Podrobný popis

54321
SG-1 je inforomována o tom, že vládci soustavy mají velmi důležitou schůzku, při které můžou Tok'rové využít situace a všechny je zabít. Na schlzku pošlou Daniela, který ovšem čeká, než přijdou všichni. Jako poslední přijde Usirev/Sára a Daniel nechce zbraň použít...

 

516 - Last Stand
Český název:
Poslední boj

Podrobný popis

54321
...mezitím lord Zipacna zaútočí na Tok'ry a většinu jich zabije. Daniel a Jacob se z mise vracejí, ale jejich Tel'tac je sestřelen a zřítí se na Revanu. Tam je i Jack, Sam, Teal'c a poručík Eliot, který má v sobě Lantashe. Ten použije jed, který vytvořili tok'rové, aby zabil celou armádu Jaffů, kteří střežili bránu a prohledávali okolí.

 

517 - Fail Safe
Český název:
Kritický bod

Podrobný popis

54321
Na Zem se řítí meteorit, který by zahubil vše živé ať by dopadl kamkoliv. SG-1 s týmem vědců opravuje Tel'tac, který se zřítil na Revaně a vydává se k meteoritu a přistává na něm. S sebou mají jadernou bombu, kterou chcou meteorit odpálit. Sam ale zjistí, že jádro meteoritu je tvořené celé z naquadahu a kdyby odpálili jadernou hlavici, vytvořili by tak umělou supernovu, která by zničila blízké okolí (možná celou soustavu). Vymislí jiný plán. Rozšířili hyperprostorpvé okno daleko za své hranice a proletěli s meteoritem Zemí a tím ji zachránili.

 

518 - The Warrior
Český název:
Bojovník

Podrobný popis

54321
Teal'c a Bra'tac na planetě Cal Mah objeví K'tana, který by mohl být klíč k porážce goa'uldů. SGC se s odbojem Jaffů spojí a poskytnou jim zásoby a zbraně. Ti se nakonec přijmou. Jack ale zjistí, K'tano posílá Jaffy na sebevražedné mise a na jednu z nich pošle také Teal'ca. Teal'c se ale vrátí a zabije K'tana, protože to byl goa'uld Imhotep, který využíval touhy Jaffů, aby získal moc.

 

519 - Menace
Český název:
Hrozba

Podrobný popis

54321
SG-1 najde androidku, ale vypnutou a vezme ji na Zem. Sam nabije její energetický článek a androidka se probere. Řekne jim, že se jmenuje Ries. SG-1 zjistí, že je tvůrcem Replikátorů. V SGC vytvořila dva replikátory. Jednoho z nich Teal'c zničil, ale druhý už se replikoval a vytvořil jich stovky. Zamořili celé SGC, ale Daniel přesvědčil Ries, aby je vypla.

 

520 - The Sentinel
Český název:
Strážce

Podrobný popis

54321
Jeden SG tým je na planetě Letona, na kterou právě útočí goa'uld Svarog. Místní obyvatelé se ho ale nebojí a tvrdí, že jej strážce pošle pryč. To se ale nestane. Do akce jde SG-1 s dvěma členy Maybournova mimozemského týmu, aby strážce našli a opravili. Nakonec zjistí, že strážce potřebuje lidskou složku a tím všechny Jaffy a Svaroga pošle na jiné místo.

 

521 - Meridian
Český název:
Velká cesta

Podrobný popis

54321
Daniel je na Kelowně zasažen smrtelnou dávkou radiace. SGC se pokouší kontaktovat své spojence, ale nikdo se neozívá. Daniel je na tom stále hůř. Mezitím ve svém podvědomí mluví s Omou Dessalou (Antička), která se s ním baví o povznesení. Daniel se nakonec povznese na vyšší úroveň existence.

 

522 - Revelations
Český název:
Překvapivá odhalení

Podrobný popis

54321
Thor je zajat Usirevem. SG-1 se vydává na pomoc Asgardskému vědci, který je na planetě, kterou se snažil Thor chránit. Mezitím k Usirevovi přilétá Annubis, který Thorovi implantuje do mozku zařízení, které se propojí s hlavním počítačem mateřské lodě a vědomosti se prostě zkopírují. Naštěstí se Thora podaří zachránit, ale Tho upadá do kómatu.
6. sezóna

601 - Redemption, Part I.
Český název:
Spása, část I.

Podrobný popis

54321
Po smrti Daniela testuje SG-1 nového člena. Už jich bylo asi 12, ale ani jeden neuspěl. Mezitím v oblasti 51 byl dokončen nový letoun X-302, na něhož se jde Jack, Sam, Teal'c a Jonas podívat. V SGC se otevře červí díra a Sam za několik hodin zjistí, že v bráně se hromadí energie. Na pomoc je přivolán McKay. Před bránou se objeví hologram Annubise, který v SGC prohlásí, že jsou lidé ztraceni a že je zničí...

 

602 - Redemption, Part II.
Český název:
Spása, část II.

Podrobný popis

54321
...Jack a Sam se pokusí pomocí X-302 přiletět na Abydos a kontaktovat Asgardy. Hypermotor ale selže. Jonas po několika pokusech přijde na to, že by se brána mohla vyvézt z hory. To se podaří, upevní se na X-302 a zapne se hypermotor na jedinou sekundu a to se podaří. Brána exploduje několik tisíc světelných let od Země a zbraň, kterou použil Annubis byla zničena díky Rya'covi, Teal'covi a Bra'tacovi.

 

603 - Descent
Český název:
Havárie

Podrobný popis

54321
U Země se obejví goa'uldská mateřská loď, na kterou se SG-1 s Jacobem vydává, aby ji prozkoumali. Zjišťují, že loď je prázdná a vydávají se na ni, ale Teal'c a Jonas zůstávají v Tel'tacu. SG-1 zjišťuje, že na palubě zůtali tři Jaffové, kteří se transportují do Tel'tacu, ale Teal'c je zneškodnil. Mezitím goa'uldská loď míří k Zemi a zřítí se do oceánu. Všichni přežijí, ale zjišťuje se, že palubní počítač ovládá Thor. Sam ho vyjme z počítače a spustí se autodestrukce. Všichni utečou a loď exploduje.

 

604 - Frozen
Český název:
V zajetí ledu

Podrobný popis

54321
Tým na antarktidě najde ženu, která byla zmrzlá nejspíš několik miliónů let. Přichází SG-1, aby to prozkoumala. Rozmrazí ženu a ta se probudí. Časem začne s Jonasem trochu komunikovat. Ostatní se ovšem nakazí nemocí, ale žena je z toho vyléčí, kromě Jacka. Toho odváží do SGC, kde je předán Tok'rům, aby mu implantovali symbionta, který by ho vyléčil.

 

605 - Nightwalkers
Český název:
Noční směna

Podrobný popis

54321
Sam zavolá nějaký muž, ale náhle je hovor přerušen. Sam s Jonasem a Teal'cem se vydává pátrat, co se stalo. V jednom malém městečku zjistí, že skoro celé obyvatelstvo ovládly klony goa'uldů a ti si staví mimozemskou loď, ale nedokončili ji, protože jim v tom Sam zabránila tím, že si před implantací symbionta píchla injekci, která symbionta zabila.

 

606 - Abyss
Český název:
Kobka

Podrobný popis

54321
SGC vyžaduje od Tok'rů Jacka. Ti jim řeknou, že utekl. SGC vyžaduje archiv misí, na kterých byl. Pomocí nich si myslí, že je na Baalově základně, což také je. Tam je Ballem mučen a několikrát zabit. SGC ale informuje ostatní vládce soustavy o Baalových pokusech s gravitací a zaútočí na jeho základnu. Jack se probojuje k bráně a vrátí se do SGC.

 

607 - Shadow Play
Český název:
Stínohra

Podrobný popis

54321
Kelowňané chtějí použít naquadriovou bombu pro svou obranu. Jonas jim v tom chce ale zebránit a tak SG-1 vydává na Kelownu. Jeden vědec má schyzofrenii, ale přijde na to až dr. Fraiserová, která ho vyšetřila. Vědec měl tak silné halucinace, že si myslel, že vede odboj, ale nikdo tam ve skutečnosti nebyl. Pašoval naquadrii do naprosto opuštěné budovy. SG-1 naquadrii našla a vzala si ji.

 

608 - The Other Guys
Český název:
Hrdinové

Podrobný popis

54321
SG-1 hlídá tým vědců, kteří zkoumají staré goa'uldské transportní kruhy. Když je SG-1 u brány, přiletí na planetu Al'kesh a zajme SG-1. Dva vědci se rozhodnou je zachránit. Transportními kruhy se dostanou na Ha'tak, z kterého přiletěl Al'kesh. Tam zjistí, že se SG-1 nechala zajmout schválně, protože od místního goa'ulda, který byl ve skutečnosti Tok'ra, měli dostat nové informace. Ten byl ale zabit, ale dva vědci nakonec pomohli SG-1 se osvobodit a všichni utekli.

 

609 - Allegiance
Český název:
Svornost

Podrobný popis

54321
Na základnu Tok'rů útočí goa'uldi a proto se evakuují na stanoviště alfa, kde je momentálně SG-1 kromě Jonase. Tam ale umře nejprve jeden Tok'ra (Tok'rové začnou podezírat Jaffy) a pak zemře i Jaffa a všichni se uklidní. Zjistí se, že je ohrožuje nějaká neviditelná bytost. Bra'taca to někam odtáhne, ale nezabije, pouze přizabije a zabije to ještě jednoho Tok'ru, Jaffu a člověka. Všichni to hlednají a Sam přijde na způsob, jak to zviditelnit. To se podaří, a Bra'tac, který se uzdravil, to zabije. Zjistí se, že to byl Ashrak, který chtěl poštvat Jaffy proti Tok'rům.

 

610 - Cure
Český název:
Lék

Podrobný popis

54321
SG-1 přijde na planetu, kde jsou lidé dokonale zdraví. S lékem jsou ochotni se podělit. SG-1 bere vzorek na Zem, aby ho dr. Fraiserová zkoumala. Ta zjistí, že způsobuje mnohem víc potíží, než aby pomáhal. Člověk je sice dokonale zdravý, ale musí lék brát pořád, když ho přestane brát, zemře, protože lék mu nahradí celý imunitní systém. Teal'c a Jonas zjistí, že se lék vyrábí ze symbiontů a že mají goa'uldí královnu. Na planetu přijdou Tok'rové a mezitím Jonas a Teal'c zjistí, že to není goa'uldí královna, ale první Tok'ra...

 

611 - Prometheus
Český název:
Prometheus

Podrobný popis

54321
Na Zemi se vyrábí nová loď (X-303 Prometheus) a jedna reportérka na to přijde, ale myslí si, že je to reaktor. Reportérka se dohodne s Pentagonem, že Promethea zdokumentuje a až když vláda bude chtát odhalit projekt, bude mít exluzivitu. To se stane, ale když je Prometheus dokumentován, členové štábu nejsou reportéři, ale bývalí agenti NID, kteří ukradnou Prometheus a vstoupí s ním do hyperprostoru, ale naštěstí se Jackovi a Teal'covi dostane dostat na Promethea ještě dřív, než vstoupí do hyperprostoru. Tam s pomocí Sam a Jonase všechny neutralizují, a loď je opět v dobrých rukou, jenže daleko od Země...

 

612 - Unnatural Selection
Český název:
Nepřirozený výběr

Podrobný popis

54321
...Thor přilétá k Prometheovi se svou novou lodí a tělem a žádá SG-1 o pomoc. Jack se brání, protože nemají žádné zásoby, ale Thor je odvleče na oběžnou dráhu Země. Tam se loď naplní zbraněmi a zásobami. Prometheus se vydává do galaxie Ida k planetě Othalle, kterou ovládli Replikátoři. Sam má opravit stroj na dilataci času, ale Replikátoři jí v tom zabrání, protože se vyvinuli tak, že jsou proti lidským zbraním odolní. Nakonec se pomocí jednoho Replikátora, který měl opravenou chybu (ostatní ne), dostali z Othally pryč a zapnuli dilataci času. Replikátoři byli na čas uvězneni na jedné planetě. Toto řešení ovšem nemůže vydržet dlouho...

 

613 - Sight Unseen
Český název:
Karanténa

Podrobný popis

54321
Jonas se dotknul jednoho přístroje a vidí tvory v jiné dimenzi. Částice, které způsobovali vidění do jiné dimenze se přenášely dotykem z osoby na osobu. Částice byly rozneseny do blízkého okolí základny. Zřídila se karanténa a Jonas se Sam pracovali na tom, jak přístroji přikázat, aby částice zneutralizoval. To se povedlo a všechno se vrátilo do normálu.

 

614 - Smoke And Mirrors
Český název:
Kouřová clona

Podrobný popis

54321
Kinsey je zastřelen a je několik svědků, že viděli O'Neilla, že to byl on. Existuje i videozáznam. Jack je zatčen. Zbytek SG-1 se ale vydává pátrat, protože tomu nevěří. Nakonec se jim to podaří dokázat, protože útočník použil duplikační technologii z oblasti 51. Byla zatčena i tajná odnož NID, která útok nařídila.

 

615 - Paradise Lost
Český název:
Ztracený ráj

Podrobný popis

54321
Maybourne přichází za Jackem, že zná tajné místo, kde jsou vyspělé zbraně Antiků. SG-1 se na tu planetu vydává, ale najdou jen jakýsi průchod, který ale nemůžou spustit. Maybourne má klíč a vydává se na planetu. Tam se násilím dostane skrz průchodem, ale Jack se dostane hned za ním. Začnou boje mezi Maybournem a Jackem, protože oba jedli rostlinu, která z nich dělá cvoky. Jack ji ale přestane jíst a začíná být normální. Zajme Maybourna a několik hodina na to se na měsíci, kam vedl průchod, objeví Tok'rové.

 

616 - Metamorphosis
Český název:
Proměna

Podrobný popis

54321
Ruský tým přivede do SGC jednoho muže, který se za několik minut rozpadne na zákládní částice (stane se z něho voda). SG-1 se s ruským týmem vydává na planetu, odkud přišli a zjišťují, že Nirrti znovu začala s vytvářením geneticky vyspělého člověka. SG-1 je zajata a postupně přetvářena, kromě Jacka, který dokázal přesvědčit ostatní. Všichni jsou vyléčeni a Nirrti zabita.

 

617 - Disclosure
Český název:
Prozrazené tajemství

Podrobný popis

54321
Pentagon prozradí o projektu Hvězdné brány dalším třem mocnostem. Velvyslanci tomu nejprve nevěří. Myjor Davis začíná přesvědčovat všechny o tom, že Hvězdná brána by měla zůstat v rukou generála Hammonda. To se mu ale nedaří. Naštěstí se objeví v místnosti Thor a všechny informuje o tom, že by to mělo zůstat tak, jak je. Všichni hned změní názor a souhlasí s Američany...

 

618 - Forsaken
Český název:
Trosečníci

Podrobný popis

54321
SG-1 najde zřícenou loď. Objeví se také tři lidé, kteří tvrdí, že převáželi vězně do trestanecké kolonie. Jedna žena je zraněna a odvedena do SGC. Tam je vyléčena. Nakonec se ukáže, že to oni jsou ti vězni a ty bytosti, které po nich střílely byli ti, co je převáželi. Nakonec se s nimi zkamarádili a uvěznili zloděje.

 

619 - The Changelling
Český název:
Dvojí realita

Podrobný popis

54321
Teal'c s Bra'tacem jsou velmi vážně zraněni a přežívají díky jednomu symbiontovi. Teal'c má mezitím halucinace a žije ve dvou realitách. V jedné je mimozemšťan a v druhé hasič. Nakonec se oba podaří zachránit díky Tok'rům, který vylepšili Pengarský lék pro Jaffy, aby mohli žít bez symbiontů. Teal'c a Bra'tac jej začnou používat.

 

620 - Memento
Český název:
Svědek minulosti

Podrobný popis

54321
Nová posádna Promethea testuje hypermotor, ale najednou se hypermotor vypne. Generátor je poškozen, ale Sam zkouší zapnout hypermotor ještě jednou na krátkou dobu, aby doletěli k nejbližší planetě. To se jim podaří, ale generátor bouchl, naštěstí daleko od lodi. SG-1 se spřátelí s místním vůdcem, který jim pomůže najít Hvězdnou bránu. Ovšem na každé planetě je ve vedení někdo, kdo je vždy proti...

 

621 - Prophecy
Český název:
Proroctví

Podrobný popis

54321
Jonas začíná mít vidiny, o kterých si myslí, že je to budoucnost. Všechny vidiny se vyplní, kromě poslední, díky varování, které poslal generál Hammond.

 

622 - Full Circle
Český název:
Kruh se uzavírá

Podrobný popis

54321
Daniel informuje Jacka, že se Annubis chystá na Abydos, aby našel Raaovo oko. Už jich získal 5 a Raoovo je poslední. Kdyby je získal všechny, měl by 10x větší moc. SG-1 se vydává na Abydos a brání jej před Annubisovými Jaffy. Najde Raaovo oko a také Antickou tabulku, která vypráví o Ztraceném městě. Daniel se domluví s Annubisem, že když mu dá oko, nezaútočí na Abydos. Jack mu je dá, ale Annubis zničí Abydos. Všichni na Abydosu se ale povznesli...

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil + XRumer download

(Mashacrype, 12. 12. 2017 21:57)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.